Úvod > Aktuality > Brněnské veletrhy – i zde již hotovo

28. 06. 2011

Brněnské veletrhy – i zde již hotovo

Na brněnských veletrzích jsme již v roce 2009 realizovali dodávku přístupového systému AXESS do nově postaveného Pavilonu P, přičemž letos jsme dokončili rozšíření na všechny vstupy do areálu.

Systém je nastaven tak, aby akceptoval vstupenky s čárovým kódem s možností rozšíření na akceptaci bezkontaktních čipových karet, resp. s možností prodeje vstupenek přes webové rozhraní.

V další etapě výstavby se uvažuje o dodávce kompletního pokladního systému s možností využití veškerých moderních statistik, které jsou ve výstavnictví žádané. Tím se výrazně přispěje ke zvýšení komfortu provozovatele veletržního areálu, i samotných vystavovatelů a návštěvníků.

Tímto krokem se i Brno dostává na absolutní světovou úroveň v oblasti výstavnictví. Na základě zvláštních požadavků byly vyvinuty i další podpůrné funkce, jako např. počítání návštěvníků pavilonů pouze pomocí samotného otáčení ramena turniketu, což je výhodou např. u soukromých akcí, na kterých nejsou použity vstupenky, apod.

 
 

Další aktuality

 
Tisknout stránku Nahoru
 

RS : Redakční systém ERESO | created by: grafické studio JZD from QWE.CZ - webdesign, webhosting, sítě

close

Možnost placení SMS i v parkovacích domech

Pomalu se i v České republice stává samozřejmostí mít možnost platbu v dopravních prostředcích, nebo u parkovacích automatů, uhradit pomocí odeslané SMS zprávy.

O tuto možnost jsme i my již rozšířili služby u námi dodávaných parkovacích systémů, bez ohledu na to, zda se jedná o starší verzi Parkmaster, nebo novou ABACUS.

Pro zavedení této služby je u systému ABACUS dostačující zakoupení příslušné softwarové licence, u starších verzí je potřeba ještě doplnit hardware datové centrály.

Společně se společnostmi La Spezie a Comgate jsme dnes schopni vám nabídnout nejenom možnost „ normálního „ placení pomocí SMS, ale i aktivně využít jak možnou reklamní plochu na parkovacích lístcích, nebo i aktivně pracovat s různým cenovým zvýhodněním pro vaše pravidelné klienty, a to takovým způsobem, že při použití tohoto nového způsobu úhrady parkovacího poplatku je tento způsob úhrady i velmi cenově zajímavý i pro provozovatele.

Další informace