Úvod > Aktuality > Designa hrdým partnerem konference - Parkovanie v mestách

26. 11. 2013

Designa hrdým partnerem konference - Parkovanie v mestách

 

Pozvánka na konferenci Pozvánka na konferenci

 

Ve dnech 12.11.-14.11.2013 se konala ve Vysokých Tatrách (hotel Hutník - Tatranské Matliare) již 9. konference Slovenskej Parkovacej Asociácie na téma „Parkovanie v mestách". Cílem konference bylo zejména představení souhrnu dokumentace a podkladů pro regulaci parkování ve formě publikace „Mestská parkovacia politika - Ciele a postupy riešenia". Mezi další témata patřilo Parkování vozidel občanů se zdravotním postižením a motocyklistů, Aktuální změny v legislativě o parkování na Slovensku, Měření platební disciplínyVyhodnocení poznatků ze 16. kongresu Europské Parkovací Asociace (EPA), která se konala v letošním roce v Dublinu.

Ing. Milan Zelenka prezentuje na konferenci ve Vysokých Tatrách

 

Konference se zúčastnila řada odborníků z oblasti státní správy, architektů, Ministerstva vnitra a policie SR. Naše společnost, se jako zakládající člen České Parkovací Asociace (ČPA), zúčastnila konference jako hlavní partner a zároveň jako vystavovatel. V rámci prezentací jsme představili nové produkty a to zejména parkovací systém z řady „Blue Edition"IR parkovací senzory, určené k zabudování přímo do vozovky, které spolu se SW aplikací umožňují okamžitou kontrolu obsazenosti parkovacích míst. Naše produkty vzbudily velký zájem, zejména ze strany zástupců měst, která aktuálně řeší problematiku parkování.

 
 

Další aktuality

 
Tisknout stránku Nahoru
 

RS : Redakční systém ERESO | created by: grafické studio JZD from QWE.CZ - webdesign, webhosting, sítě

close

Možnost placení SMS i v parkovacích domech

Pomalu se i v České republice stává samozřejmostí mít možnost platbu v dopravních prostředcích, nebo u parkovacích automatů, uhradit pomocí odeslané SMS zprávy.

O tuto možnost jsme i my již rozšířili služby u námi dodávaných parkovacích systémů, bez ohledu na to, zda se jedná o starší verzi Parkmaster, nebo novou ABACUS.

Pro zavedení této služby je u systému ABACUS dostačující zakoupení příslušné softwarové licence, u starších verzí je potřeba ještě doplnit hardware datové centrály.

Společně se společnostmi La Spezie a Comgate jsme dnes schopni vám nabídnout nejenom možnost „ normálního „ placení pomocí SMS, ale i aktivně využít jak možnou reklamní plochu na parkovacích lístcích, nebo i aktivně pracovat s různým cenovým zvýhodněním pro vaše pravidelné klienty, a to takovým způsobem, že při použití tohoto nového způsobu úhrady parkovacího poplatku je tento způsob úhrady i velmi cenově zajímavý i pro provozovatele.

Další informace