Úvod > Aktuality > Instalace dalšího parkovacího systému pro Město Brno na Veveří dokončena

28. 06. 2011

Instalace dalšího parkovacího systému pro Město Brno na Veveří dokončena

V květnu 2011 jsme v Brně realizovali již 3 parkovací systém pro Město Brno, který, jako oba předchozí, je připojen na vzdálený centrální server. Plnohodnotný provoz parkoviště je přitom zajištěn i při selhání datového přenosu, neboť jednotlivá koncová zařízení mají dostatečně dimenzovanou vyrovnávací paměť pro uložení všech potřebných dat. Tato data jsou následně, po obnovení spojení s řídícím serverem, přenesena na další možná statistická a finanční zpracování.

Součástí dodávky bylo i čtení RZ vozidel a i do budoucna je parkovací systém připraven pro implementaci dalších novinek, jako např. možnost placení pomocí SMS, zabudování městské karty, atd.

 
 

Další aktuality

 
Tisknout stránku Nahoru
 

RS : Redakční systém ERESO | created by: grafické studio JZD from QWE.CZ - webdesign, webhosting, sítě

close

Možnost placení SMS i v parkovacích domech

Pomalu se i v České republice stává samozřejmostí mít možnost platbu v dopravních prostředcích, nebo u parkovacích automatů, uhradit pomocí odeslané SMS zprávy.

O tuto možnost jsme i my již rozšířili služby u námi dodávaných parkovacích systémů, bez ohledu na to, zda se jedná o starší verzi Parkmaster, nebo novou ABACUS.

Pro zavedení této služby je u systému ABACUS dostačující zakoupení příslušné softwarové licence, u starších verzí je potřeba ještě doplnit hardware datové centrály.

Společně se společnostmi La Spezie a Comgate jsme dnes schopni vám nabídnout nejenom možnost „ normálního „ placení pomocí SMS, ale i aktivně využít jak možnou reklamní plochu na parkovacích lístcích, nebo i aktivně pracovat s různým cenovým zvýhodněním pro vaše pravidelné klienty, a to takovým způsobem, že při použití tohoto nového způsobu úhrady parkovacího poplatku je tento způsob úhrady i velmi cenově zajímavý i pro provozovatele.

Další informace