Úvod > Aktuality > Jsme již i v hotelu Kempinski v Praze

08. 07. 2008

Jsme již i v hotelu Kempinski v Praze

Tentokrát se nejedná o dodávku parkovacího systému, ale dodávku kompletního přístupového systému pro hotelové hosty tohoto luxusního hotelu. Námi dodaný systém bezkontaktních čipových karet je propojen s hotelovým softwarem tak, aby čipová karta byla již správně  nakódována při ohlášení hosta na recepci. Provedení dveřních terminálů odpovídá  veškerým designovým a funkčním požadavkům investora s tím, že systém je možné kdykoliv dále libovolně rozšiřovat. Přestože realizace byla provedena již koncem loňského roku, stále se na nás zákazník obrací s dalšími požadavky, např. nyní na kompletní on linové propojení všech hotelových terminálů tak, aby recepce měla dokonalý přehled, který z hostů je právě na pokoji, nebo zda je zde personál hotelu.

 
 

Další aktuality

 
Tisknout stránku Nahoru
 

RS : Redakční systém ERESO | created by: grafické studio JZD from QWE.CZ - webdesign, webhosting, sítě

close

Možnost placení SMS i v parkovacích domech

Pomalu se i v České republice stává samozřejmostí mít možnost platbu v dopravních prostředcích, nebo u parkovacích automatů, uhradit pomocí odeslané SMS zprávy.

O tuto možnost jsme i my již rozšířili služby u námi dodávaných parkovacích systémů, bez ohledu na to, zda se jedná o starší verzi Parkmaster, nebo novou ABACUS.

Pro zavedení této služby je u systému ABACUS dostačující zakoupení příslušné softwarové licence, u starších verzí je potřeba ještě doplnit hardware datové centrály.

Společně se společnostmi La Spezie a Comgate jsme dnes schopni vám nabídnout nejenom možnost „ normálního „ placení pomocí SMS, ale i aktivně využít jak možnou reklamní plochu na parkovacích lístcích, nebo i aktivně pracovat s různým cenovým zvýhodněním pro vaše pravidelné klienty, a to takovým způsobem, že při použití tohoto nového způsobu úhrady parkovacího poplatku je tento způsob úhrady i velmi cenově zajímavý i pro provozovatele.

Další informace