Úvod > Aktuality > LIDL je levný. Ale i my jsme se zde prosadili!

09. 02. 2009

LIDL je levný. Ale i my jsme se zde prosadili!

V rámci výstavby prodejny LIDL Pražačka na Koněvově ulici v Praze, jsme byli vybráni na dodávku parkovacího systému pro přilehlé parkoviště. LIDL se rozhodl vybavit toto malé parkoviště s kapacitou cca 40 parkovacích míst naší technologií Slim Park i z toho důvodu, že prodejna se nachází v modré zóně Prahy 3, takže zde byly obavy o možné zneužití této parkovací plochy pro odstavení motorového vozidla. Systém zde je realizován tak, že návštěvníku prodejny LIDL na prodejní pokladně bude překódován parkovací lístek na parkování po dobu 1 hodiny zdarma. S ohledem na malost parkoviště zde byl dodán Slim Park.

 

 

 
 

Další aktuality

 
Tisknout stránku Nahoru
 

RS : Redakční systém ERESO | created by: grafické studio JZD from QWE.CZ - webdesign, webhosting, sítě

close

Možnost placení SMS i v parkovacích domech

Pomalu se i v České republice stává samozřejmostí mít možnost platbu v dopravních prostředcích, nebo u parkovacích automatů, uhradit pomocí odeslané SMS zprávy.

O tuto možnost jsme i my již rozšířili služby u námi dodávaných parkovacích systémů, bez ohledu na to, zda se jedná o starší verzi Parkmaster, nebo novou ABACUS.

Pro zavedení této služby je u systému ABACUS dostačující zakoupení příslušné softwarové licence, u starších verzí je potřeba ještě doplnit hardware datové centrály.

Společně se společnostmi La Spezie a Comgate jsme dnes schopni vám nabídnout nejenom možnost „ normálního „ placení pomocí SMS, ale i aktivně využít jak možnou reklamní plochu na parkovacích lístcích, nebo i aktivně pracovat s různým cenovým zvýhodněním pro vaše pravidelné klienty, a to takovým způsobem, že při použití tohoto nového způsobu úhrady parkovacího poplatku je tento způsob úhrady i velmi cenově zajímavý i pro provozovatele.

Další informace