Úvod > Aktuality > Malý parkovací systém SLIM PARK pro malá parkoviště, hotely a nemocnice

27. 06. 2006

Malý parkovací systém SLIM PARK pro malá parkoviště, hotely a nemocnice

Designa Kiel, jako jeden z největších světových výrobců parkovacích systémů se rozhodl od letošního roku rozšířit své portfolio o jednodušší parkovací systém s označením SLIM PARK, který by měl být hlavně cenově konkurenční , se zachováním vysokého standardu kvality, proti malým výrobcům těchto systémů.

Tento systém bude jako médium používat papírový lístek s čárovým kódem a bude jej možno nabídnout a nasadit na menší aplikace do celkového počtu 6 kusů koncových zařízení, jako např. 2 ks vjezdový stojan, 2 ks výjezdový stojan, 2 ks automatická pokladna.

Celý systém bude nadále možno realizovat po LAN síti s jenom určitými omezeními na úrovni datové centrály ( jednodušší statistiky) ve srovnání s hlavním produktem ABACUS.

Při zakoupení tohoto systému však není možné očekávat možnost jeho následného rozšíření na technologii ABACUS.

Bližší podrobnosti v přiložených prospektech, nebo zavolejte- rádi zodpovíme vaše dotazy.

 
 

Další aktuality

 
Tisknout stránku Nahoru
 

RS : Redakční systém ERESO | created by: grafické studio JZD from QWE.CZ - webdesign, webhosting, sítě

close

Možnost placení SMS i v parkovacích domech

Pomalu se i v České republice stává samozřejmostí mít možnost platbu v dopravních prostředcích, nebo u parkovacích automatů, uhradit pomocí odeslané SMS zprávy.

O tuto možnost jsme i my již rozšířili služby u námi dodávaných parkovacích systémů, bez ohledu na to, zda se jedná o starší verzi Parkmaster, nebo novou ABACUS.

Pro zavedení této služby je u systému ABACUS dostačující zakoupení příslušné softwarové licence, u starších verzí je potřeba ještě doplnit hardware datové centrály.

Společně se společnostmi La Spezie a Comgate jsme dnes schopni vám nabídnout nejenom možnost „ normálního „ placení pomocí SMS, ale i aktivně využít jak možnou reklamní plochu na parkovacích lístcích, nebo i aktivně pracovat s různým cenovým zvýhodněním pro vaše pravidelné klienty, a to takovým způsobem, že při použití tohoto nového způsobu úhrady parkovacího poplatku je tento způsob úhrady i velmi cenově zajímavý i pro provozovatele.

Další informace