Úvod > Aktuality > MS 2009 v klasickém lyžování Liberec. Byli jsme přitom!

09. 02. 2009

MS 2009 v klasickém lyžování Liberec. Byli jsme přitom!

V únoru tohoto roku se v Liberci uskutečnilo MS v klasickém lyžování, kdy i naše firma byla přitom. Společně s Ticket Pro jsme nabídli a dodali přístupový systém, kdy jsme dodali turnikety typu AX 500 Smart Gate v mobilním provedení, což organizátorům umožnilo jejich rychlý transport a operativní použití v lokalitách, kde bylo potřeba zajistit jejich zvýšený počet , než bylo původně očekáváno. Toto řešení se plně osvědčilo, a to i dosaženou rychlostí odbavení jednotlivých návštěvníků, která v některých případech dosáhla až 1.050 návštěvníků /turniket/hodinu.

Na základě pozitivní zkušenosti společnosti Ticket Pro s tímto řešením jsme se i dohodli na další možné vzájemné spolupráci v oblasti sportovních stadionů a různých kulturních akcí.

 

 
 

Další aktuality

 
Tisknout stránku Nahoru
 

RS : Redakční systém ERESO | created by: grafické studio JZD from QWE.CZ - webdesign, webhosting, sítě

close

Možnost placení SMS i v parkovacích domech

Pomalu se i v České republice stává samozřejmostí mít možnost platbu v dopravních prostředcích, nebo u parkovacích automatů, uhradit pomocí odeslané SMS zprávy.

O tuto možnost jsme i my již rozšířili služby u námi dodávaných parkovacích systémů, bez ohledu na to, zda se jedná o starší verzi Parkmaster, nebo novou ABACUS.

Pro zavedení této služby je u systému ABACUS dostačující zakoupení příslušné softwarové licence, u starších verzí je potřeba ještě doplnit hardware datové centrály.

Společně se společnostmi La Spezie a Comgate jsme dnes schopni vám nabídnout nejenom možnost „ normálního „ placení pomocí SMS, ale i aktivně využít jak možnou reklamní plochu na parkovacích lístcích, nebo i aktivně pracovat s různým cenovým zvýhodněním pro vaše pravidelné klienty, a to takovým způsobem, že při použití tohoto nového způsobu úhrady parkovacího poplatku je tento způsob úhrady i velmi cenově zajímavý i pro provozovatele.

Další informace