Úvod > Aktuality > Národní divadlo v Praze. Modernizováno!

12. 03. 2009

Národní divadlo v Praze. Modernizováno!

V březnu t.r. byla provedena realizace I.etapy modernizace parkovacího systému v Národním divadle, kdy došlo k instalaci jednoho samostatného výjezdového pruhu a dvou automatických pokladen. Díky to mu došlo ke značnémo urychlení odbavení návštěvníků parkingu. Národní divadlo dále, pro zvýšení  atraktivity parkování ve svých garážích  pro návštěvníky svých divadelních scén, tj. Stará scéna, Nová scéna, Stavovské divadlo, divadlo Kolowrat a Laterna Magica bude používat tzv. rabatovací jednotky, kdy návštěvníkům jednotlivých představení umožní parkování zdarma pro určitou časovou jednotku.

V letošním roce by měla ještě následovat realizace II.etapy, kdy dojde k provedení stavebních úprav umožňujících rozšíření stávajícíh jednoho výjezdového pruhu na celkově dva a tím i dalšímu zatraktivnění parkování v tomto parkovacím domě.

 

 
 

Další aktuality

 
Tisknout stránku Nahoru
 

RS : Redakční systém ERESO | created by: grafické studio JZD from QWE.CZ - webdesign, webhosting, sítě

close

Možnost placení SMS i v parkovacích domech

Pomalu se i v České republice stává samozřejmostí mít možnost platbu v dopravních prostředcích, nebo u parkovacích automatů, uhradit pomocí odeslané SMS zprávy.

O tuto možnost jsme i my již rozšířili služby u námi dodávaných parkovacích systémů, bez ohledu na to, zda se jedná o starší verzi Parkmaster, nebo novou ABACUS.

Pro zavedení této služby je u systému ABACUS dostačující zakoupení příslušné softwarové licence, u starších verzí je potřeba ještě doplnit hardware datové centrály.

Společně se společnostmi La Spezie a Comgate jsme dnes schopni vám nabídnout nejenom možnost „ normálního „ placení pomocí SMS, ale i aktivně využít jak možnou reklamní plochu na parkovacích lístcích, nebo i aktivně pracovat s různým cenovým zvýhodněním pro vaše pravidelné klienty, a to takovým způsobem, že při použití tohoto nového způsobu úhrady parkovacího poplatku je tento způsob úhrady i velmi cenově zajímavý i pro provozovatele.

Další informace