Úvod > Aktuality > Parkovací systém na Letišti M.R. Štefánika v Bratislavě dokončen

24. 09. 2012

Parkovací systém na Letišti M.R. Štefánika v Bratislavě dokončen

V červnu tohoto roku jsme dokončili druhou etapu výstavby parkovacího systému na bratislavském letišti, která byla zahájena již v roce 2009, kdy celkem je zde pro cestující k dispozici přes 1000 parkovacích míst, včetně samostatného parkingu pro půjčovny vozidel a speciálních jízdních pruhů pro příjezd vozidel MHD, kdy jejich řidiči se do parkovacího systému přihlašují pomocí bezkontaktní čipové karty, která jim součastně slouží i jako  zaměstnanecká karta dopravních podniků.

Celkem je zde nainstalováno 6 automatických pokladen, umožňujících platbu jak v hotovosti, tak i pomocí kreditních karet, kdy s ohledem na toto vybavení, se jedná o jeden ze současně  největších projektů na Slovensku.

Další zvláštností tohoto projektu je používání 6 hopperů (zásobníků na mince), což obsluze umožňuje prodloužit intervaly fyzického vybírání hotovosti v jednotlivých automatických pokladnách.

Parkovací systém je zde i dále nastaven tak, aby klientům smluvně vázaných leteckých společností se mohl poskytovat tzv. slevový voucher, který jim po příletu umožní další snížení poplatku za parkování.

Řídící server je dodán v takové konfiguraci, aby v budoucnu bylo možné parkovací systém na letišti dále rozšiřovat.

 
 

Další aktuality

 
Tisknout stránku Nahoru
 

RS : Redakční systém ERESO | created by: grafické studio JZD from QWE.CZ - webdesign, webhosting, sítě

close

Možnost placení SMS i v parkovacích domech

Pomalu se i v České republice stává samozřejmostí mít možnost platbu v dopravních prostředcích, nebo u parkovacích automatů, uhradit pomocí odeslané SMS zprávy.

O tuto možnost jsme i my již rozšířili služby u námi dodávaných parkovacích systémů, bez ohledu na to, zda se jedná o starší verzi Parkmaster, nebo novou ABACUS.

Pro zavedení této služby je u systému ABACUS dostačující zakoupení příslušné softwarové licence, u starších verzí je potřeba ještě doplnit hardware datové centrály.

Společně se společnostmi La Spezie a Comgate jsme dnes schopni vám nabídnout nejenom možnost „ normálního „ placení pomocí SMS, ale i aktivně využít jak možnou reklamní plochu na parkovacích lístcích, nebo i aktivně pracovat s různým cenovým zvýhodněním pro vaše pravidelné klienty, a to takovým způsobem, že při použití tohoto nového způsobu úhrady parkovacího poplatku je tento způsob úhrady i velmi cenově zajímavý i pro provozovatele.

Další informace