Úvod > Aktuality > Roční výročí provozování parkovacího systému Zelený dům u O2 Arény v Praze

27. 08. 2008

Roční výročí provozování parkovacího systému Zelený dům u O2 Arény v Praze

V těchto dnech oslavujeme první výročí od zprovoznění parkovacího systému v blízkosti O2 Arény v Praze Vysočanech. Jde o jeden z největších parkovacích domů v ČR, kde současná kapacita je cca 1600 parkovacích míst a je zde počítáno jak s parkováním pro rezidenty, tak i pro krátkodobé návštěvníky O2 Arény.

V současné době jednáme přímo se společností SAZKA o další možné modernizaci parkovacího systému tak, aby bylo možné návštěvníkovi nabídnout větší komfort, kdy při zakoupení vstupenky na terminálu Sazky by bylo možné si současně koupit a rezervovat parkovací místo. O termínu realizace a způsobu řešení budete informováni v příštích aktualitách.

 
 

Další aktuality

 
Tisknout stránku Nahoru
 

RS : Redakční systém ERESO | created by: grafické studio JZD from QWE.CZ - webdesign, webhosting, sítě

close

Možnost placení SMS i v parkovacích domech

Pomalu se i v České republice stává samozřejmostí mít možnost platbu v dopravních prostředcích, nebo u parkovacích automatů, uhradit pomocí odeslané SMS zprávy.

O tuto možnost jsme i my již rozšířili služby u námi dodávaných parkovacích systémů, bez ohledu na to, zda se jedná o starší verzi Parkmaster, nebo novou ABACUS.

Pro zavedení této služby je u systému ABACUS dostačující zakoupení příslušné softwarové licence, u starších verzí je potřeba ještě doplnit hardware datové centrály.

Společně se společnostmi La Spezie a Comgate jsme dnes schopni vám nabídnout nejenom možnost „ normálního „ placení pomocí SMS, ale i aktivně využít jak možnou reklamní plochu na parkovacích lístcích, nebo i aktivně pracovat s různým cenovým zvýhodněním pro vaše pravidelné klienty, a to takovým způsobem, že při použití tohoto nového způsobu úhrady parkovacího poplatku je tento způsob úhrady i velmi cenově zajímavý i pro provozovatele.

Další informace