Úvod > Aktuality > Služba Mobito již zprovozněna na parkovacím systému v Atriu Flora

19. 08. 2013

Služba Mobito již zprovozněna na parkovacím systému v Atriu Flora

Dovoluji si vás informovat, že koncem května jsme spustili první aplikaci placení pomocí služby MOBITO na závorovém systému, a to v obchodním centru Atrium Flóra.

Tato služba rozšiřuje možnosti úhrady parkovného za použití mobilního telefonu, a to jak smartphonu, tak i klasického telefonu, takže zde v současné době je k úhradě na Flóře možné použít jak kreditní kartu, tak hotovost, SMS zprávu a MOBITO.

Očekáváme, že tuto službu budou využívat návštěvníci jak k úhradě parkovného, tak i k úhradě běžných nákupů, kdy službu placení pomocí MOBITO již umožňuje více jak 200 smluvních partnerů, včetně, např. Datart, Student Agency, Pompo, Sportisimo, Kasa CZ a mnoho dalších.

Naše společnost tuto metodu způsobu placení plně technicky podporuje, a to nejenom pro úhradu parkovného na závorovém systému, kdy není nutné, aby provozovatel používal pouze technologii Designa, tak i na úhradu parkovného na volných plochách, jako vhodnou alternativu placení na parkovacích automatech.

Přikládám krátkou prezentaci této služby a vzor samolepky, která vysvětluje řidičům způsob realizace platby pomocí MOBITA.Návod na placení parkovného pomocí Mobita

Tuto službu je zatím možné použít pouze v České republice.

V případě zájmu o více informací jsme vám plně k dispozici.

 

Ing. Jiří Pitra, obchodní ředitel

Ing. Milan Zelenka, jednatel

 

 
 

Další aktuality

 
Tisknout stránku Nahoru
 

RS : Redakční systém ERESO | created by: grafické studio JZD from QWE.CZ - webdesign, webhosting, sítě

close

Možnost placení SMS i v parkovacích domech

Pomalu se i v České republice stává samozřejmostí mít možnost platbu v dopravních prostředcích, nebo u parkovacích automatů, uhradit pomocí odeslané SMS zprávy.

O tuto možnost jsme i my již rozšířili služby u námi dodávaných parkovacích systémů, bez ohledu na to, zda se jedná o starší verzi Parkmaster, nebo novou ABACUS.

Pro zavedení této služby je u systému ABACUS dostačující zakoupení příslušné softwarové licence, u starších verzí je potřeba ještě doplnit hardware datové centrály.

Společně se společnostmi La Spezie a Comgate jsme dnes schopni vám nabídnout nejenom možnost „ normálního „ placení pomocí SMS, ale i aktivně využít jak možnou reklamní plochu na parkovacích lístcích, nebo i aktivně pracovat s různým cenovým zvýhodněním pro vaše pravidelné klienty, a to takovým způsobem, že při použití tohoto nového způsobu úhrady parkovacího poplatku je tento způsob úhrady i velmi cenově zajímavý i pro provozovatele.

Další informace