Úvod > Aktuality > Světová premiéra na letišti Praha- Ruzyně!!!

27. 06. 2006

Světová premiéra na letišti Praha- Ruzyně!!!

Ve spolupráci s HVB bank se naší společnosti DESIGNA podařilo počátkem letošního roku uvést do provozu 9 kusů terminálů pro bezhotovostní platbu na parkovištích.

Z důvodu striktního požadavku českých bank bylo nutno zabezpečit on line propojení s bankovním centrem a garantovat velmi rychlý průběh zpracování finanční úhrady, což zatím nebylo nikde ve světě požadováno.

Po již několikaměsíčním provozu je možno konstatovat , že tento projekt se zde velmi osvědčil, o čemž svědčí neustále vzrůstající počet uživatelů těchto platebních terminálů a jejich spolehlivost.

Na základě pozitivního vyhodnocení se Designa Německo rozhodla tento nový typ terminálu nabídnout i do dalších zemí, převážně na letiště.

 
 

Další aktuality

 
Tisknout stránku Nahoru
 

RS : Redakční systém ERESO | created by: grafické studio JZD from QWE.CZ - webdesign, webhosting, sítě

close

Možnost placení SMS i v parkovacích domech

Pomalu se i v České republice stává samozřejmostí mít možnost platbu v dopravních prostředcích, nebo u parkovacích automatů, uhradit pomocí odeslané SMS zprávy.

O tuto možnost jsme i my již rozšířili služby u námi dodávaných parkovacích systémů, bez ohledu na to, zda se jedná o starší verzi Parkmaster, nebo novou ABACUS.

Pro zavedení této služby je u systému ABACUS dostačující zakoupení příslušné softwarové licence, u starších verzí je potřeba ještě doplnit hardware datové centrály.

Společně se společnostmi La Spezie a Comgate jsme dnes schopni vám nabídnout nejenom možnost „ normálního „ placení pomocí SMS, ale i aktivně využít jak možnou reklamní plochu na parkovacích lístcích, nebo i aktivně pracovat s různým cenovým zvýhodněním pro vaše pravidelné klienty, a to takovým způsobem, že při použití tohoto nového způsobu úhrady parkovacího poplatku je tento způsob úhrady i velmi cenově zajímavý i pro provozovatele.

Další informace