Úvod > Aktuality > Účast na konferenci HOREKA 112

28. 06. 2011

Účast na konferenci HOREKA 112

Praze se 11. května 2011 v Top hotelu Praha konalo již třetí pokračování konference HOREKA 112, komunikační platformy věnované debatám profesionálů z oboru HoReCa a k podpoře jejich podnikání. Konference úspěšně navázala na druhý díl seriálu akcí, které společnost ATOZ Event připravuje pro profesionály z gastronomických zařízení a hotelů, jenž se konal v listopadu minulého roku. Konference přivítala na 370 účastníků z řad manažerů a majitelů restaurací a hotelů v ČR a dodavatelů a výrobců ze segmentu HoReCa, pro které byly v průběhu celého dne připraveny prezentace a diskuse.

Naše společnost se konference zúčastnila jako vystavovatel, kdy naším cílem bylo prezentovat především dveřní přístupové terminály Dialock od Häfele GmBH, nové dveřní terminály Safe-O-Tronic od Schulte-Schlagbaum AG a skener průkazů totožnosti ID Fast od španělského výrobce Icar Vision Systems.

Jsme rádi, že naše produkty vzbudily zájem a zvědavost ze strany mnoha návštěvníků konference.

 
 

Další aktuality

 
Tisknout stránku Nahoru
 

RS : Redakční systém ERESO | created by: grafické studio JZD from QWE.CZ - webdesign, webhosting, sítě

close

Možnost placení SMS i v parkovacích domech

Pomalu se i v České republice stává samozřejmostí mít možnost platbu v dopravních prostředcích, nebo u parkovacích automatů, uhradit pomocí odeslané SMS zprávy.

O tuto možnost jsme i my již rozšířili služby u námi dodávaných parkovacích systémů, bez ohledu na to, zda se jedná o starší verzi Parkmaster, nebo novou ABACUS.

Pro zavedení této služby je u systému ABACUS dostačující zakoupení příslušné softwarové licence, u starších verzí je potřeba ještě doplnit hardware datové centrály.

Společně se společnostmi La Spezie a Comgate jsme dnes schopni vám nabídnout nejenom možnost „ normálního „ placení pomocí SMS, ale i aktivně využít jak možnou reklamní plochu na parkovacích lístcích, nebo i aktivně pracovat s různým cenovým zvýhodněním pro vaše pravidelné klienty, a to takovým způsobem, že při použití tohoto nového způsobu úhrady parkovacího poplatku je tento způsob úhrady i velmi cenově zajímavý i pro provozovatele.

Další informace