Úvod > Aktuality > Valná hromada - ZMĚNA TERMÍNU

23. 10. 2015

Valná hromada - ZMĚNA TERMÍNU

POZOR! ZMĚNA TERMÍNU! Jednatel společnosti DESIGNA Parking & Access s.r.o. se sídlem Praha 9, Nademlejnská 600/1 PSČ: 198 00, IČ: 26202018, zapsaná v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka 79289 v souladu s příslušným ustanovením společenské smlouvy, nového občanského zákoníku a zákona o obchodních korporacích svolává VALNOU HROMADU, která se bude konat dne 2. 11. 2015 od 12:00 hod. v zasedací místnosti DESIGNA Parking & Access s.r.o.

 
 

Další aktuality

 
Tisknout stránku Nahoru
 

RS : Redakční systém ERESO | created by: grafické studio JZD from QWE.CZ - webdesign, webhosting, sítě

close

Možnost placení SMS i v parkovacích domech

Pomalu se i v České republice stává samozřejmostí mít možnost platbu v dopravních prostředcích, nebo u parkovacích automatů, uhradit pomocí odeslané SMS zprávy.

O tuto možnost jsme i my již rozšířili služby u námi dodávaných parkovacích systémů, bez ohledu na to, zda se jedná o starší verzi Parkmaster, nebo novou ABACUS.

Pro zavedení této služby je u systému ABACUS dostačující zakoupení příslušné softwarové licence, u starších verzí je potřeba ještě doplnit hardware datové centrály.

Společně se společnostmi La Spezie a Comgate jsme dnes schopni vám nabídnout nejenom možnost „ normálního „ placení pomocí SMS, ale i aktivně využít jak možnou reklamní plochu na parkovacích lístcích, nebo i aktivně pracovat s různým cenovým zvýhodněním pro vaše pravidelné klienty, a to takovým způsobem, že při použití tohoto nového způsobu úhrady parkovacího poplatku je tento způsob úhrady i velmi cenově zajímavý i pro provozovatele.

Další informace