Úvod > Kontakt

Kontakt

Vedení společnosti:

Ing. Milan Zelenka
jednatel společnosti

Martin Löw
vedoucí technického úseku

Adresa sídla firmy:

DESIGNA Parking & Access s.r.o.
Nademlejnská 600/1
198 00 Praha 9
Tel.: +420 220 800 179
Fax: +420 283 871 411
http://www.designa.cz
e-mail: sales@designa.cz
e-mail: designa@designa.cz

Kontaktujte nás a zeptejte se

Máte - li jakýkoli dotaz, cokoli vás zaujalo, máte připomínku, chcete katalog, neváhejte a kontaktujte nás na telefonu +420 220 800 179, též můžete psát email, navštívit nás nebo stačí jen vyplnit jednoduchý formulář a odeslat. Budeme se vám rádi věnovat.

 
 
Tisknout stránku Nahoru

Servis, help-line

+420 737 260 367


Pozor, čtěte

Nejsme provozovatelé parkovišť, ale dodavatelé parkovacích systémů. Neznáme tedy ceny na parkovištích ani podmínky parkování.
 
 

RS : Redakční systém ERESO | created by: grafické studio JZD from QWE.CZ - webdesign, webhosting, sítě

close

Možnost placení SMS i v parkovacích domech

Pomalu se i v České republice stává samozřejmostí mít možnost platbu v dopravních prostředcích, nebo u parkovacích automatů, uhradit pomocí odeslané SMS zprávy.

O tuto možnost jsme i my již rozšířili služby u námi dodávaných parkovacích systémů, bez ohledu na to, zda se jedná o starší verzi Parkmaster, nebo novou ABACUS.

Pro zavedení této služby je u systému ABACUS dostačující zakoupení příslušné softwarové licence, u starších verzí je potřeba ještě doplnit hardware datové centrály.

Společně se společnostmi La Spezie a Comgate jsme dnes schopni vám nabídnout nejenom možnost „ normálního „ placení pomocí SMS, ale i aktivně využít jak možnou reklamní plochu na parkovacích lístcích, nebo i aktivně pracovat s různým cenovým zvýhodněním pro vaše pravidelné klienty, a to takovým způsobem, že při použití tohoto nového způsobu úhrady parkovacího poplatku je tento způsob úhrady i velmi cenově zajímavý i pro provozovatele.

Další informace