Úvod > O nás > Služby - Poradenství, realizace a servis

Služby

Díky našemu vyškolenému personálu jsme schopni zajistit realizaci projektu jak na klíč, tak i jako subdodavatel.

Od nápadu po realizaci

  • Jsme připraveni vám zpracovat jak projektovou dokumentaci, tak i případně technicky poradit při jejím zpracovávání,
  • jsme schopni zajistit kompletní instalaci, montáž, zprovoznění systému
  • zajišťujeme zpracování příslušných revizních zpráv a dokumentace skutečného provedení
  • zajištujeme záruční i pozáruční servis.

Servis

Pozáruční servisní činnost jsme schopni nabídnout v několika cenových variantách až po zabezpečení servisní pohotovosti 24 hodin denně po celý rok s maximálně možnými krátkými nástupními lhůtami.

Rychlost díky technologii

Většinu servisních zásahů, jako např. softwarové úpravy, změny tarifů, atd. jsme též schopni provést pomocí tzv. Hot Line propojení, neboť součástí dodávek našich zařízení je i příslušný modem, přes který jsme schopni i zjistit, kde se může problém vyskytovat a tak zákazníkovi poradit, aniž by bylo potřeba na místo vyjíždět.

Kontaktujte nás a zeptejte se

Máte - li jakýkoli dotaz, cokoli vás zaujalo, máte připomínku, chcete katalog, neváhejte a kontaktujte nás na telefonu +420 220 800 179, též můžete psát email, navštívit nás nebo stačí jen vyplnit jednoduchý formulář a odeslat. Budeme se vám rádi věnovat.

 
 
Tisknout stránku Nahoru
 

RS : Redakční systém ERESO | created by: grafické studio JZD from QWE.CZ - webdesign, webhosting, sítě

close

Možnost placení SMS i v parkovacích domech

Pomalu se i v České republice stává samozřejmostí mít možnost platbu v dopravních prostředcích, nebo u parkovacích automatů, uhradit pomocí odeslané SMS zprávy.

O tuto možnost jsme i my již rozšířili služby u námi dodávaných parkovacích systémů, bez ohledu na to, zda se jedná o starší verzi Parkmaster, nebo novou ABACUS.

Pro zavedení této služby je u systému ABACUS dostačující zakoupení příslušné softwarové licence, u starších verzí je potřeba ještě doplnit hardware datové centrály.

Společně se společnostmi La Spezie a Comgate jsme dnes schopni vám nabídnout nejenom možnost „ normálního „ placení pomocí SMS, ale i aktivně využít jak možnou reklamní plochu na parkovacích lístcích, nebo i aktivně pracovat s různým cenovým zvýhodněním pro vaše pravidelné klienty, a to takovým způsobem, že při použití tohoto nového způsobu úhrady parkovacího poplatku je tento způsob úhrady i velmi cenově zajímavý i pro provozovatele.

Další informace