Úvod > Reference > Axess - Přístupové systémy

Axess - Přístupové systémy

ZOO Dvůr Králové - ZOO Dvůr Králové

Na základě pozitivních referencí a velké spokojenosti s fungováním systému ve Zlínské ZOO se nám v dubnu 2012 podařilo získat další z nejvýznamnějších ZOO u nás. Zoo a safari ve Dvoře Králové se pyšní druhou nejvyšší návštěvností, hned po pražské zoo, a s tím jsou také spojené vysoké požadavky na rychlost odbavení návštěvníků ve špičkách, stejně jako na maximální stabilitu systému.

 

ZOO a zámek Zlín - Lešná - ZOO a zámek Zlín - Lešná

V březnu roku 2010 jsme podepsali smlouvu na dodávku přístupového systému
od společnosti AXESS AG pro zoologickou zahradu ve Zlíně, která se řadí na třetí místo v počtu návštěvníků v ČR.

 

MS 2009 v klasickém lyžování Liberec

V únoru tohoto roku se v Liberci uskutečnilo MS v klasickém lyžování, kdy i naše firma byla přitom. Společně s Ticket Pro jsme nabídli a dodali přístupový systém, kdy jsme dodali turnikety typu AX 500 Smart Gate v mobilním provedení, což organizátorům umožnilo jejich rychlý transport a operativní použití v lokalitách, kde bylo potřeba zajistit jejich zvýšený počet , než bylo původně očekáváno.

 

Pavilon P na brněnském výstavišti

Počátkem letošního roku jsme získali zakázku na realizaci přístupového systému pro nově budovaný pavilon P na brněnském výstavišti. Celkem zde bylo instalováno 8 ks oboustranných turniketů AX 500 od rakouského výrobce Axess AG, se kterým již dlouhodobě spolupracujeme.

 

Synot tip aréna Praha

V květnu tohoto roku to již bude jeden rok od slavnostního zprovoznění fotbalového stadionu Slavie Praha. Zde naše společnost realizovala dodávku kompletního přístupového systému, a to jak standardních turniketů AX 500, tak i tzv. Security Gate, které odpovídají mezinárodním směrnicím FIFA a UEFA z hlediska bezpečnostního oddělení jednotlivých sektorů příslušníků obou soupeřů.

 
Tisknout stránku Nahoru
 

RS : Redakční systém ERESO | created by: grafické studio JZD from QWE.CZ - webdesign, webhosting, sítě

close

Možnost placení SMS i v parkovacích domech

Pomalu se i v České republice stává samozřejmostí mít možnost platbu v dopravních prostředcích, nebo u parkovacích automatů, uhradit pomocí odeslané SMS zprávy.

O tuto možnost jsme i my již rozšířili služby u námi dodávaných parkovacích systémů, bez ohledu na to, zda se jedná o starší verzi Parkmaster, nebo novou ABACUS.

Pro zavedení této služby je u systému ABACUS dostačující zakoupení příslušné softwarové licence, u starších verzí je potřeba ještě doplnit hardware datové centrály.

Společně se společnostmi La Spezie a Comgate jsme dnes schopni vám nabídnout nejenom možnost „ normálního „ placení pomocí SMS, ale i aktivně využít jak možnou reklamní plochu na parkovacích lístcích, nebo i aktivně pracovat s různým cenovým zvýhodněním pro vaše pravidelné klienty, a to takovým způsobem, že při použití tohoto nového způsobu úhrady parkovacího poplatku je tento způsob úhrady i velmi cenově zajímavý i pro provozovatele.

Další informace