Úvod > Reference > Axess - Přístupové systémy > Synot tip aréna Praha

Synot tip aréna Praha

V květnu tohoto roku to již bude jeden rok od slavnostního zprovoznění fotbalového stadionu Slavie Praha. Zde naše společnost realizovala dodávku kompletního přístupového systému, a to jak standardních turniketů AX 500, tak i tzv. Security Gate, které odpovídají mezinárodním směrnicím FIFA a UEFA z hlediska bezpečnostního oddělení jednotlivých sektorů příslušníků obou soupeřů.

Prodej vstupenek je zajišťován prostřednictvím společnosti Perfect Systém ( vstupenky na sportovní zápasy), nebo pomocí Ticket Pro ( kulturní akce), kdy výměna příslušných informací o platnosti jednotlivých vstupenek na příslušných terminálech jednotlivých sektorů je prováděna na úrovni serverů příslušných systémů.

Přes přístupový systém je zde i realizován vjezd na parkovací plochy pod tribunami, a to jak pro VIP hosty, tak i hotelové hosty, případně návštěvníky jednotlivých akcí.

Projekt jsme dále realizovali ve spolupráci s Telefonica O2, která zabezpečovala dodávku telekomunikačních služeb.

 

Další reference

 
Tisknout stránku Nahoru
 

RS : Redakční systém ERESO | created by: grafické studio JZD from QWE.CZ - webdesign, webhosting, sítě

close

Možnost placení SMS i v parkovacích domech

Pomalu se i v České republice stává samozřejmostí mít možnost platbu v dopravních prostředcích, nebo u parkovacích automatů, uhradit pomocí odeslané SMS zprávy.

O tuto možnost jsme i my již rozšířili služby u námi dodávaných parkovacích systémů, bez ohledu na to, zda se jedná o starší verzi Parkmaster, nebo novou ABACUS.

Pro zavedení této služby je u systému ABACUS dostačující zakoupení příslušné softwarové licence, u starších verzí je potřeba ještě doplnit hardware datové centrály.

Společně se společnostmi La Spezie a Comgate jsme dnes schopni vám nabídnout nejenom možnost „ normálního „ placení pomocí SMS, ale i aktivně využít jak možnou reklamní plochu na parkovacích lístcích, nebo i aktivně pracovat s různým cenovým zvýhodněním pro vaše pravidelné klienty, a to takovým způsobem, že při použití tohoto nového způsobu úhrady parkovacího poplatku je tento způsob úhrady i velmi cenově zajímavý i pro provozovatele.

Další informace