Úvod > Reference > Axess - Přístupové systémy > ZOO a zámek Zlín - Lešná

ZOO a zámek Zlín - Lešná - ZOO a zámek Zlín - Lešná

V březnu roku 2010 jsme podepsali smlouvu na dodávku přístupového systému
od společnosti AXESS AG pro zoologickou zahradu ve Zlíně, která se řadí na třetí místo v počtu návštěvníků v ČR.

V březnu roku 2010 jsme podepsali smlouvu na dodávku přístupového systému

od společnosti AXESS AG pro zoologickou zahradu ve Zlíně, která se řadí na třetí místo v počtu návštěvníků v ČR.

V květnu téhož roku byla zahájena 1. etapa, na kterou jsme v březnu 2011 navázali 2. etapou pro nově vybudovaný sezónní vstup.

Součástí realizace byly turnikety pro vstup do ZOO, a to v provedení pro běžné návštěvníky, i pro maminky s kočárky, včetně možnosti přístupu pro invalidní návštěvníky. Nechyběl ani sofistikovaný prodejní a vstupenkový systém s možností platby kreditní kartou. Platba kartou je navíc plně integrovaná do prodejního systému.

Systém byl od začátku navržen jako modulární. Díky tomu byl snadno připojen stávající druhý vstup
a do budoucna se nabízí i propojení s přilehlým parkovištěm, kdy by návštěvník používal jeden lístek pro parkování i pro návštěvu ZOO.

Do systému je dále možné připojit i tzv. automatickou pokladnu, která návštěvníkovi umožní, aby si sám vytiskl a následně uhradil příslušnou vstupenku a nemusel stát ve frontě na ruční pokladně. Pro maximální pohodlí návštěvníků se nabízí zavedení online nákupu vstupenek přes internet.

 

 

 

 

Další reference

 
Tisknout stránku Nahoru
 

RS : Redakční systém ERESO | created by: grafické studio JZD from QWE.CZ - webdesign, webhosting, sítě

close

Možnost placení SMS i v parkovacích domech

Pomalu se i v České republice stává samozřejmostí mít možnost platbu v dopravních prostředcích, nebo u parkovacích automatů, uhradit pomocí odeslané SMS zprávy.

O tuto možnost jsme i my již rozšířili služby u námi dodávaných parkovacích systémů, bez ohledu na to, zda se jedná o starší verzi Parkmaster, nebo novou ABACUS.

Pro zavedení této služby je u systému ABACUS dostačující zakoupení příslušné softwarové licence, u starších verzí je potřeba ještě doplnit hardware datové centrály.

Společně se společnostmi La Spezie a Comgate jsme dnes schopni vám nabídnout nejenom možnost „ normálního „ placení pomocí SMS, ale i aktivně využít jak možnou reklamní plochu na parkovacích lístcích, nebo i aktivně pracovat s různým cenovým zvýhodněním pro vaše pravidelné klienty, a to takovým způsobem, že při použití tohoto nového způsobu úhrady parkovacího poplatku je tento způsob úhrady i velmi cenově zajímavý i pro provozovatele.

Další informace