Úvod > Reference > Designa - Parkovací systémy - Realizace v ČR a SR > Hotel International Brno

Hotel International Brno

Realizace: 1.parkoviště 2007, 2.parkoviště 2009
Parkovacích míst: 130
Počet parkovišť: 2
Počet pokladen: 2 automatické, 2 ruční

V Hotelu International v Brně, jsme rozšířili parkovací systém o horní parkoviště před hotelem ze strany Husovy ulice. Zde jsme dodali systém ABACUS I, který je připojen na již dodaný server, kterým je řízeno spodní kryté parkoviště, kdy zákazník má  možnost placení parkovného buď na automatické pokladně, umístěné na horním parkovišti, nebo na ruční pokladně, umístěné na recepci hotelu.

 

Další reference

 
Tisknout stránku Nahoru
 

RS : Redakční systém ERESO | created by: grafické studio JZD from QWE.CZ - webdesign, webhosting, sítě

close

Možnost placení SMS i v parkovacích domech

Pomalu se i v České republice stává samozřejmostí mít možnost platbu v dopravních prostředcích, nebo u parkovacích automatů, uhradit pomocí odeslané SMS zprávy.

O tuto možnost jsme i my již rozšířili služby u námi dodávaných parkovacích systémů, bez ohledu na to, zda se jedná o starší verzi Parkmaster, nebo novou ABACUS.

Pro zavedení této služby je u systému ABACUS dostačující zakoupení příslušné softwarové licence, u starších verzí je potřeba ještě doplnit hardware datové centrály.

Společně se společnostmi La Spezie a Comgate jsme dnes schopni vám nabídnout nejenom možnost „ normálního „ placení pomocí SMS, ale i aktivně využít jak možnou reklamní plochu na parkovacích lístcích, nebo i aktivně pracovat s různým cenovým zvýhodněním pro vaše pravidelné klienty, a to takovým způsobem, že při použití tohoto nového způsobu úhrady parkovacího poplatku je tento způsob úhrady i velmi cenově zajímavý i pro provozovatele.

Další informace