Úvod > Reference > Designa - Parkovací systémy - Realizace v ČR a SR > Parkoviště Veterná, Bratislava

Parkoviště Veterná, Bratislava - Parkoviště Veterná, Bratislava

Systém: SlimPARK
Realizace: 2012
Počet parkovacích míst: 80
Počet parkovišť: 1
Počet pokladen: 1 automatická

V červnu 2012 jsme dokončili další parkovací systém řady SlimPARK, tentokrát v samém srdci Bratislavy, v ulici Veterná. Investor, společnost CRESCO Group, měla vysoké požadavky na stabilitu a bezporuchovost systému, vzhledem k vysoké frekvenci parkujících. Systémy SlimPARK se nám osvědčily léty bezvadného provozu na mnoha projektech v ČR i na Slovensku, což investora přesvědčilo, aby nám dal důvěru.

Součástí systému je vjezdový a výjezdový terminál a automatická pokladna, která je vybavena akceptací mincí, bankovek i platebních karet. Systém je dále vybaven čtečkami bezkontaktních karet pro abonenty, kteří si mohou platnost karet prodlužovat sami pomocí čtečky na automatické pokladně.

Systém je tak plně bezobslužný a ze strany investora vyžaduje jen minimální údržbu.

 

Další reference

 
Tisknout stránku Nahoru
 

RS : Redakční systém ERESO | created by: grafické studio JZD from QWE.CZ - webdesign, webhosting, sítě

close

Možnost placení SMS i v parkovacích domech

Pomalu se i v České republice stává samozřejmostí mít možnost platbu v dopravních prostředcích, nebo u parkovacích automatů, uhradit pomocí odeslané SMS zprávy.

O tuto možnost jsme i my již rozšířili služby u námi dodávaných parkovacích systémů, bez ohledu na to, zda se jedná o starší verzi Parkmaster, nebo novou ABACUS.

Pro zavedení této služby je u systému ABACUS dostačující zakoupení příslušné softwarové licence, u starších verzí je potřeba ještě doplnit hardware datové centrály.

Společně se společnostmi La Spezie a Comgate jsme dnes schopni vám nabídnout nejenom možnost „ normálního „ placení pomocí SMS, ale i aktivně využít jak možnou reklamní plochu na parkovacích lístcích, nebo i aktivně pracovat s různým cenovým zvýhodněním pro vaše pravidelné klienty, a to takovým způsobem, že při použití tohoto nového způsobu úhrady parkovacího poplatku je tento způsob úhrady i velmi cenově zajímavý i pro provozovatele.

Další informace