Úvod > Reference > Designa - Parkovací systémy - Realizace v ČR a SR > RIVER PARK Bratislava

RIVER PARK Bratislava

Realizace: 2010
Počet parkovacích míst: 1200
Počet parkovišť: 4
Počet pokladen: 3 automatické, 6 ručních

Tento měsíc jsme konečně mohli  dokončit a předat projekt parkovacího a navigačního systému v objektu River Parku v Bratislavě, který měl více jak roční zpoždění.

Obsahem naší dodávky je jak parkovací systém pro cca 1.200 parkovacích míst, který je řešen jak pro krátkodobé parkující, bytové rezidenty, hotelové hosty , návštěvníky business centra, a samozřejmě i pro zabezpečení zásobování, tak navigační systém SIPARK  uvnitř parkoviště pro krátkodobé parkování.

Stojany parkovacího systému jsou vybaveny čtečkami čipových karet typu Mifare tak, aby uživatelé systému mohli používat jedno médium jak pro vjezd do podzemních garáží, tak i pro vstup do příslušných objektů. Krátkodobí návštěvníci budou používat naše standardní médium, tj. papírový lístek s magnetickým proužkem uprostřed.

Hotelovým hostům a návštěvníkům business centra bude jejich parkovací lístek překódován na ručních pokladnách pro možnost jejich bezplatného parkování po celou dobu jejich pobytu v objektu.

Navigační systém SIPARK byl navržen a dodán z několika důvodů:

  • Zkrácení hledání volného místa na parkovišti
  • Snížení množství emisí
  • Přesné počítání obsazenosti jednotlivých parkovacích míst a jejich signalizace na LED tabulích, umístěných na příjezdové komunikaci k River Parku
  • Možnost hlídání zaparkovaného vozidla
  • Možnost sledování dodržení parkovací doby vozidla

Parkovací systém je navržen modulárně tak, aby jej bylo možné dále rozšiřovat, což i již v současné době využíváme, kdy na již nainstalovaný řídící server připojujeme další parkovací plochu, umístěnou za objektem, která bude sloužit opět  jak pro krátkodobě parkující, tak i rezidenty.

asdf

752

567

sdfsdfg

753

722

sdfgh

dfg

dv

 

Další reference

 
Tisknout stránku Nahoru
 

RS : Redakční systém ERESO | created by: grafické studio JZD from QWE.CZ - webdesign, webhosting, sítě

close

Možnost placení SMS i v parkovacích domech

Pomalu se i v České republice stává samozřejmostí mít možnost platbu v dopravních prostředcích, nebo u parkovacích automatů, uhradit pomocí odeslané SMS zprávy.

O tuto možnost jsme i my již rozšířili služby u námi dodávaných parkovacích systémů, bez ohledu na to, zda se jedná o starší verzi Parkmaster, nebo novou ABACUS.

Pro zavedení této služby je u systému ABACUS dostačující zakoupení příslušné softwarové licence, u starších verzí je potřeba ještě doplnit hardware datové centrály.

Společně se společnostmi La Spezie a Comgate jsme dnes schopni vám nabídnout nejenom možnost „ normálního „ placení pomocí SMS, ale i aktivně využít jak možnou reklamní plochu na parkovacích lístcích, nebo i aktivně pracovat s různým cenovým zvýhodněním pro vaše pravidelné klienty, a to takovým způsobem, že při použití tohoto nového způsobu úhrady parkovacího poplatku je tento způsob úhrady i velmi cenově zajímavý i pro provozovatele.

Další informace